به نام پروردگار
مهندسين مشاور ديبمهر نقش جهان، با به کارگيري تخصص و مهارت هاي کادر فني، مهندسي و کارگاههاي ساخت و توليد و اجرا ، و همچنين با داشتن گواهي صلاحيت شرکت  از وزارت کشور و سازمان برنامه بودجه در گروه  ابنبه ، تاسيات و راه در پنج   پارت متفاوت ، درخاورميانه ، در ايران و در شهر زيباي اصفهان ، مشغول به فعاليت مي باشد.

1. ساخت و ساز ( انبوه سازي و مجتمع هاي مسکوني،تجاري،اداري)
در دو زير گروه انبوه سازي و مجتمع هاي مسکوني، در زمينه هاي مشاوره ، مشارکت در ساخت ، طراحي، نظارت و اجراي قسمت ساختمان به کارفرمايان خدمات ارائه مي دهد.

2- آبنما :
در صنعت آبنما طراحان با به کارگيري از علوم مرتبط و به روز در اين حوزه و با ذوق و هنر در خلق جلوه‌هاي خيره کننده‌اي از حرکت آب، نور و موسيقي مي کوشند تا محصولات متنوع و جالبي براي بازديدکنندگان فراهم آورند. جذابيت برخي از اين محصولات و آثار به قدري است که به شدت مورد توجه آنها قرار مي‌گيرد و چه بسا گردشگراني که مسافت‌هاي طولاني سفر مي‌کنند تا در کنار آب به تماشاي نمايش اين جلوه‌هاي باور نکردني بنشينند و لحظاتي را در رويا بگذرانند. شما نيز همراه ما در لحظات رويايي زندگي کنيد.

شرکت ديبمهر نقش جهان در سال 1384 با بهره مندي از پرسنل متخصص در زمينه معماري،عمران،برق،مکانيک تاسيس و فعاليت خود را در زمينه پروژه هاي ابنيه و تاسيسات آغاز نمود و در سال   1389    با تشکيل زير مجموعه گروه آبنما فعاليت خود را در زمينه طراحي و اجراي انواع آبنماهاي هوشمند و موزيکال آغاز نمود.
اين شرکت مفتخر است
 به عنوان نماينده انحصاري  شرکت atlaspool ، Proteam Europa  در ايران   و عامليت  شرکتهاي   Crystal Fountain ,GSOدر ايران  با ارايه طرحهاي بي نظير و با استفاده از آخرين تکنولوژي روز دنيا ،نسل جديد آبنماها را به محيط زيباي زندگي هموطنان تقديم نمايد. 


2. تاسيسات صنعتي و ساختماني
در دو زير گروه صتعتي و ساختماني ، در زمينه هاي مشاوره ، طراحي، نظارت و اجراي تاسيسات  حرفه ايي به کارفرمايان خدمات ارائه مي دهد.

3. شهرسازي - نوسازي و بهسازي بافتهاي شهري
در مقياس کلانتر از ساخت و ساز، در طراحي و نظارت بر ساخت  و ترميم بافتهاي شهري نوساز و قديمي ، با سازمان هاي اوقاف ، مسکن و شهرسازي و ارگانهاي دولتي همکاري دارد.

4. پروژه هاي راه و پارک
در دو زير گروه راه سازي شامل اجراي راه ها ،پل ها و... و پارک سازي  شامل طراحي ،نظارت و اجرا پارک ها ،آبشارها، آبنما ها با سازمان هاي دولتي همکاري دارد.

5. خدمات بازرگاني - خريد و فروش، صادرات و واردات

در امور خريد و فروش، صادرات و واردات قطعات ، دستگاهها و محصولات ساختماني و تاسيساتي  با داشتن چندين نمايندگي و نمايندگي انحصاري  برندهاي مطرح جهان  در ايران درحال فعاليت مي باشد.                                                                                                    
                                                                                                       مديرعامل
                                                                                             مهندس فرشيد عروف زاد