مجموعه محصولات > اب نما > ابنماهای حرفه ای
PROFESSIONAL FOUNTAINS«

در صنعت آبنما طراحان با به کارگیری از علوم مرتبط و به روز در این حوزه و با ذوق و هنر در خلق جلوه‌های خیره کننده‌ای از حرکت آب، نور و موسیقی می کوشند تا محصولات متنوع و جالبی برای بازدیدکنندگان فراهم آورند. جذابیت برخی از این محصولات و آثار به قدری است که به شدت مورد توجه آنها قرار می‌گیرد و چه بسا گردشگرانی که مسافت‌های طولانی سفر می‌کنند تا در کنار آب به تماشای نمایش این جلوه‌های باور نکردنی بنشینند و لحظاتی را در رویا بگذرانند. شما نیز همراه ما در لحظات رویایی زندگی کنید.
حرفه ای ترین آبنماهای موزیکال دنیا
نوآوری ، ابداعات ، طراحی ، ساخت
محصولات و تولیدات آبنمای موزیکال
پروژه ها ی آبنمای موزیکال و حرفه ای
A1-(1).gif
A4-(1).jpg
A3.jpg
A2.jpg
 برای آشنایی با معروفترین و زیباترین آبنماهای موزیکال و داینامیک جهان با طراحی زیبا و  سیستم‌های حرفه‌ای به کار رفته در آنها همراه با تصاویر از این آبنماها در لینک زیر موجود می‌باشد.
 گروه R&D سعی کرده طرح های مناسب جهت پروژه ها طراحی کند و در این راستا تلاش می کند تا با ایده های جدید و همراه با تکنولوژی روز  محصولات جدیدی را ابداع و ارائه نماید .
 در بخش حرفه ای آبنما های موزیکال و پویا و داینامیک با طراحی، تولید و ساخت محصولات با استفاده از تکنولوژی و مواد مناسب توانسته ایم محصولاتی را با کیفیت مناسب ارائه نماییم .
 درپروژه‌های آبنماهای حرفه‌ای شامل ابنماهای موزیکال و داینامیک و ارائه طرح های زیبا، استفاده درست از سیستم جدید مکانیکی و الکترونیکی در این صنعت حائز اهمیت خواهد بود . 
<div id="15088466375013968"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/rMRq8?data[rnddiv]=15088466375013968&data[responsive]=yes"></script></div>